ULIANA'S PHOTOBLOG

02/08/2018

Elena Sokolovskaya - 5 mobile phototips

Сьогодні ми поговоримо про мобільну фотографію з Оленою, яка займається маркетингом у соціальних мережах та малює неймовірні логотипи і обкладинки. Вона дотримується думки, що практично на будь-який сучасний телефон можна зробити вдалий кадр. Навіть якщо немає Інста-Хасбенда (Instagram Husband) або подружки-фотографа:
Сегодня мы поговорим о мобильной фотографии с Еленой, которая занимается маркетингом в социальных сетях и рисует невероятные логотипы и обложки. Она придерживается мнения, что практически на любой современный телефон можно сделать удачный кадр. Даже если нет Инста-Хасбенда (Instagram Husbandили подружки-фотографа:
1. Правильне світло. Бажано фотографуватися до полудня, а в ідеалі після 16:00, коли сонце буде в найвигіднішому положенні. Важливо не "засвітити", адже темне фото ще можна "врятувати", а ось "пересвіт" ніяк не виправиш.
1. Правильный свет. Желательно фотографироваться до полудня, а в идеале после 16:00, когда солнце будет в самом выгодном положении. Важно не "засветить", ведь тёмное фото ещё можно "спасти", а вот "пересвет" никак не исправишь.
2. Вибирайте живі пози. Будь-який сучасний смартфон має функцію "серія фото" - користуйтеся нею. Стрибайте, йдіть, крутіться, нехай буде 20 кадрів, з яких 2-3 будуть точно вдалими.

2. Выбирайте живые позы. Любой современный смартфон имеет функцию "серия фото" - пользуйтесь ей. Прыгайте, идите, крутитесь, пусть будет 20 кадров, из которых 2-3 будут точно удачными.
3. Деталі вирішують все. Додайте в свій образ: прикрас, предметів, декору; всяких дрібниць, які можна знайти вдома. Нехай оку буде за що зачепитися.
3. Детали решают всё. Добавьте в свой образукрашений, предметов, декора; всяких мелочей, которые можно найти дома. Пусть глазу будет за что зацепиться.
4. Обробка. У сучасному світі фільтри Instagram давно канули в лету. У трендах гармонія, мінімалізм, кольорові акценти, єдиний стиль фото в соцмережах. Пробуйте додати фільтрів в мобільному додатку VSCO, потім прибрати або замінити непотрібні кольори в Lightroom CC.
4. Обработка. В современном мире фильтры Instagram давно канули в лету. В трендах гармония, минимализм, цветовые акценты, единый стиль фото в соцсетях. Пробуйте добавить фильтров в мобильном приложении VSCO, затем убрать либо заменить ненужные цвета в Lightroom CC.
5. Практикуйтеся! Успіх, як і в будь-якій справі, залежить від постійних тренувань. Підпишіться на блогерів, які вас надихають своєю обробкою та пробуйте обробити фото в такій же кольоровій гамі. Це найкращий спосіб знайти свій стиль та "набити руку".
5. Практикуйтесь! Успех, как и в любом деле, зависит от постоянных тренировок. Подпишитесь на блогеров, которые вас вдохновляют своей обработкой и пробуйте обработать в такой же цветовой гамме. Это самый лучший способ найти свой стиль и "набить руку".
Якщо було корисно - підписуйтесь : @infra_helen (пообіцяла відповісти на всі ваші запитання). Там Олена пише про просування в соціальних мережах, про всякі корисності на тему мобільної фотографії, а інколи і про життя в Кракові ;)
Если было полезно - подписывайтесь: @infra_helen (пообещала ответить на все ваши вопросы). Там Елена пишет о продвижении в социальных сетях, о всяких полезностях на тему мобильной фотографии, а иногда и о жизни в Кракове ;)