ULIANA'S PHOTOBLOG

16/06/2018

Anastasia Zubkova

Буває ж таке, коли ти роками слідкуєш за творчістю однієї талановитої людини, захоплюєшся її баченням світу, насолоджуєшся світлом, кольором та глибиною картинки, а також історією та смислом, дивуєшся та надихаєшся і з нетерпінням чекаєш нову світлину в інстаграмі або радієш як дитина новій публікації в блозі.
Бывает же такое, когда ты годами следишь за творчеством одного талантливого человека, увлекаешься ее видением мира, наслаждаешься светом, цветом и глубиной картинки, а также историей и смыслом, удивляешься и вдохновляешься и с нетерпением ждешь новую фотографию в инстаграме или радуешься как ребенок новой публикации в блоге.
І взагалі, сам крадькома пробуєш добитись такого ж кольору чи такої ж емоції. Питаєш у всезнаючого Гугла що до чого, а Гугл ж багато знає, багато розказує, показує, але не те, що тобі потрібно або не так як ти хочеш. Тоді включається метод "наукового тику", але все одно не так і не те.
И вообще, сам украдкой пробуешь добиться такого же цвета или такой же эмоции. Спрашиваешь у всезнающего Гугла что к чему, а Гугл же много знает, много рассказывает и показывает, но не то, что тебе нужно или не так как ты хочешь. Тогда включается метод "научного тыка", но все равно не то и не так.
Ви уявляєте яким же було щастям побачити, що той самий Фотограф (дійсно з великої букви Ф) вирішила проводити індивідуальні консультації? Ні, ви навіть не уявляєте, що я відчувала тоді. Що ж було далі? Я написала листа та отримала швидку відповідь, ми домовились про он-лайн зустріч. Але сама доля змусила мене цю зустріч двічі перенести, а на третій раз запізнитись. Я насправді людина яка практично ніколи не запізнюється і страшно не любить перенесені зустрічі. Що ж відбувалось тоді з моїм графіком я досі не можу зрозуміти...
Вы представляете каким же было счастьем увидеть, что тот самый Фотограф (действительно с большой буквы Ф) решила проводить индивидуальные консультации? Нет, вы даже не представляете, что я чувствовала тогда. Что же было дальше? Я написала письмо и получила быстрый ответ, мы договорились об онлайн встрече. Но сама судьба заставила меня эту встречу дважды перенести, а на третий раз опоздать. Я на самом деле человек, который практически никогда не опаздывает и страшно не любит перенесеные встречи. Но что же происходило тогда с моим графиком я до сих пор не могу понять...
Але зустріч все ж таки відбулась. Протягом трьох годин я отримала більшу дозу інформації та "лайфхаків" ніж протягом трьох років самостійних пошуків. Насправді не кожен може поділитись своїм досвідом, особливо самостійно знайденим, протестованим та перевіреним часом. Настя, дякую тобі за те, що поділилась своїми знаннями в доступній та послідовній формі і розповіла величезну кількість секретиків ;) А далі декілька світлин до і після. Признаюсь, до мого Гуру мені ще рости і рости, але результат вже радує:
Но встреча все же состоялась. В течение трех часов я получила большую дозу информации и "лайфхаков" чем в течение трех лет самостоятельных поисков. На самом деле не каждый может поделиться своим опытом, особенно самостоятельно найденым, протестированным и проверенным временем. Настя, спасибо тебе за то, что поделилась своими знаниями в доступной и последовательной форме и рассказала огромное количество секретиков ;) А дальше несколько моих фотографий до и после. Признаюсь, до моего Гуру мне еще расти и расти, но результат меня уже радует: