ULIANA'S PHOTOBLOG

24/04/2018

Olga Drach - 5 food phototips

Сьогоднішня стаття буде велика і дуже смачна :) Ольга Драч, співзасновник Simxa та Photokitchen, з фотографією давно і серйозно близька, уже більше 10 років! 6 років працює з їжею, а 5 - виключно як фуд-стиліст. Далі дуже багато краси, натхнення і звичайно ж 5 фотопорад:
Сегодняшняя статья будет большая и очень вкусная :) Ольга Драч, сооснователь Simxa и Photokitchen, с фотографией давно и основательно близка, уже более 10 лет! 6 лет работает с едой, а 5 - исключительно как фуд-стилист. Дальше очень много красоты, вдохновения и конечно же 5 фотосоветов:
1. Пробуй все, роби що подобається! Важливо зрозуміти свою сферу. Що ви готові робити сотні разів поспіль та знаходити щоразу щось нове, із задоволенням вчитися і готуватися до кожної зйомки як до першої? Моя тема - їжа. Коли вигоряю - предметка, або люди, а також кілька постійних проектів, в яких легко відстежити динаміку і є місце креативу.
1. Пробуй все, делай что нравится! Важно понять свою сферу. Что вы готовы делать сотни раз подряд и находить каждый раз что-то новое, с удовольствием учиться и готовиться к каждой съемке как к первой? Моя тема – еда. Когда выгораю – предметка, либо люди, а также несколько постоянных проектов, в которых легко отследить динамику и есть место креативу.
2. Фотографія це світло. Світло дає можливість показати красу кольору. Правильний колір дуже важливий для їжі. Часто з їжею працюють з денним світлом, якщо потрібні стабільні умови (наприклад відзняти 40 страв) - тоді імпульс або постійне світло. Денне світло непередбачуване і його час обмежений, обидва ці чинники вирішує штучне світло. Не бажано знімати з лампами розжарювання і іншими джерелами, які є в приміщенні, вони не призначені для зйомки.
2. Фотография это свет. Свет дает возможность показать красоту цвета. Правильный цвет очень важен для еды. Часто с едой работают с дневным светом, если нужны стабильные условия (например отснять 40 блюд) – тогда импульс или постоянный свет. Дневной свет непредсказуем и его время ограничено, оба эти фактора решает искусственный свет. Не желательно снимать с лампами накаливания и другими источниками, которые есть в помещении, они не предназначены для съемки.
Працюйте з кольором, вчіться його бачити, знімайте монохромні серії, використовуйте Instagram як поле для тренувань. Придумуйте та знімайте проекти для себе, щоб тренувати очі. Наприклад: коли мені потрібно знімати на темному тлі я дивлюся багато темних фотографій і знімаю все що бачу в темних тонах хоча б протягом тижня.
Работайте с цветом, учитесь его видеть, снимайте монохромные серии, используйте Instagram как поле для тренировок. Придумывайте и снимайте проекты для себя, чтобы тренировать глаза. Наример: когда мне нужно снимать на темном фоне я смотрю много темных фотографий и снимаю все что вижу в темных тонах хотя бы на протяжении недели.
3. Про риму. Фуд-фотографія (як і будь-яка інша) любить риму. Знімаєте їжу - додавайте в кадр продукти зі страви, столові прибори, напої, руки. Не використовуйте квіти в тарілці, якщо не знаєте отруйні вони чи ні ;) У композиції йдіть від простого до складного (руки і розломи страви завжди в останній момент). Також їжа любить чистоту, складні композиції часто програють простій, чистій та охайній страві в тарілці на білому тлі з приладами та рукою з акуратним манікюром.
3. Про рифму. Фуд-фотография (как и любая другая) любит рифму. Снимаете еду – добавляйте в кадр продукты из блюда, столовые приборы, напитки, руки. Не используйте цветы в тарелке, если не знаете ядовиты они или нет ;) В композиции идите от простого к сложному (руки и разломы блюда всегда в последний момент). Также еда любит чистоту, сложные композиции часто проигрывают простому, чистому и аккуратному блюду в тарелке на белом фоне с приборами и рукой с аккуратным маникюром.
4. Натхнення. Якщо ще немає, то обов'язково заведіть Pinterest! Там є все що потрібно для розвитку смаку! Дуже рекомендую почистити стрічку друзів в інстаграмі, підписатися на талановитих і актуальних авторів та дивитися максимум краси. Якщо ви правильно приведете в порядок інстаграм і будете багато дивитися по вузькій тематиці, він (інстаграм) буде вам ідеально підставляти в рекомендаціях корисне і цікаве, підказувати та працювати на вас.
4. Вдохновение. Если еще нет, то обязательно заведите Pinterest! Там есть все что нужно для развития вкуса! Очень рекомендую почистить ленту друзей в инстаграмме, подписаться на талантливых и актуальных авторов и смотреть максимум красоты. Если вы правильно приведете в порядок инстаграм и будете много смотреть по узкой тематике, он (инстаграм) будет вам идеально подставлять в рекомендациях полезное и интересное, подсказывать и работать на вас.
5. Знайдіть те, з чим працювати цікаво і весело. Повторюйте чужі роботи поки не набридне, поки своє не прорветься через копії. Аналізуйте свої і чужі помилки та успіхи і коли: "О Боже, як гарно!" - зупиніться і вивчіть що саме вам так сподобалося. Дивіться і шукайте що було "за кадром", як відбувається зйомка, як налаштоване світло і як будується кадр.
5. Найдите то, с чем работать интересно и весело. Повторяйте чужие работы пока не надоест, пока свое не прорвется через копии. Анализируйте свои и чужие ошибки, успехи и когда: "О боги, как красиво!" - остановитесь и изучите что именно вам так понравилось. Смотрите и ищите что было "за кадром", как происходит съемка, как стоит свет и как строится кадр.
Невелика підбірка авторів, блогів та тегів, які мені подобаються:
Небольшая подборка авторов, блогов и тегов, которые мне нравятся: