ULIANA'S PHOTOBLOG

27/02/2018

Photoshooters of the year.

Закінчується наше фотополювання, але у вас попереду стільки всього цікавого! Кожен фініш це по суті старт. Згадайте, для чого ви колись купили фотоапарат. Щоб фотографувати у відпустці? Щоб ловити моменти дорослішання дитини (собаки, рибок, орхідеї на підвіконні)? Щоб фотографувати товари для свого інтернет-магазину? Щоб заробляти фотографією? Або щоб ловити в кадр все навколо та не замислюватись над темою?
Заканчивается наша фотоохота, но у вас впереди столько всего интересного! Каждый финиш это по сути старт. Вспомните, для чего вы когда-то купили фотоаппарат. Чтобы фотографировать в отпуске? Чтобы ловить моменты взросления ребенка (собаки, рыбок, орхидеи на подоконнике)? Чтобы фотографировать товары для своего интернет-магазина? Чтобы зарабатывать фотографией? Или чтобы ловить в кадр все вокруг и не задумыватся о теме?
Якою б не була ваша мета, за час фотополювання ви стали на один великий крок до неї ближче! Ви вчились предметної, портретної, пейзажної, репортажної та макро зйомки. Практично кожного місяця виходили із зони комфорту, дивились на світ чужими очима, боролися з гравітацією та багато бешкетували. Я дуже надіюсь, що вам було так само весело, як і мені та ви дізналися багато чого нового, незвичного та цікавого.
Какой бы ни была ваша цель, за время фотоохоты вы стали на один большой шаг к ней ближе! Вы учились предметной, портретной, пейзажной, репортажной и макро съемке. Практически каждый месяц выходили из зоны комфорта, смотрели на мир чужими глазами, боролись с гравитацией и много безобразничали. Я очень надеюсь, что вам было так же весело, как и мне и вы узнали много чего нового, необычного и интересного.
Хочу подякувати всім, хто брав участь у цьому (тепер можна точно сказати) вдалому проекті! Без всіх вас нічого б не вийшло. Приватним повідомленням від кожного(!) чекаю поштову адресу, в мене для вас є подаруночки ;)
Хочу поблагодарить всех, кто участвовал в этом (теперь можно точно сказать) удачном проекте! Без всех вас ничего бы не получилось. Приватным сообщением от каждого(!) жду почтовый адрес, у меня для вас есть подарочки ;)
@anikushina_elena

@sasha_leo.nova
 
Юлия К.

@roxi06m
 
@lhromova

@evgeniya_ulanova
 
@snezha_as
 
Антон П.
 
@nati.ost
 
@boryslav

Виталий С.

@julyaalexl
 
Наталия Л.

Иван С.
 
@ketsko

Оля Д.

@irikorsun

Павло П.

@pangurman
 
Валентина М.

@mariyaolendar

@anastasija.kravchenko
 
@vinichenko_kiev_ua

@zla.ta
 
@hanna.naidenko
 
@nataliaciobanu

@iralagira
 
@julia_truefriend
 
@onesummerago
 
@eugeniality_
 
Ще я хочу подякувати всім: чоловікам, синам та внукам, колегам та друзям, а також котам, собакам та рибкам, що теж підтримали проект. Саме на них ми любувались в фотозвітах та завдяки їм дружньо та весело виконувались фотозавдання. Я серйозно, обов'язково передайте їм моє величезне "Дякую!" :)
Еще я хочу поблагодарить всех: мужей, сыновей и внуков, коллег и друзей, а также котов, собак и рыбок, которые тоже поддержали проект. Именно на них мы любовались в фотоотчетах и благодаря им дружно и весело выполнялись фотозадання. Я серьезно, передайте им мое огромное "Спасибо!" :)
Безмежне "Спасибі!" моєму чоловіку за: терпіння (він є автором всіх світлин з "руками"), розуміння (навіть я інколи не можу зрозуміти всіх своїх тараканів в голові) та підтримку незважаючи ні на що ;)
Безграничное "Спасибо!" моему мужу за: терпение (он является автором всех фотографий с "руками"), понимание (даже я иногда не могу понять всех своих тараканов в голове) и поддержку несмотря ни на что ;)
P.S. Всі фотозвіти нижче: 
P.S. Все фотоотчеты ниже:
P.P.S. Я не покидаю вас. У квітні розпочнеться новий фотопроект - "Пошук свого фотоголосу або ж як в цьому фотохаосі знайти та виробити власний стиль". Я досі не можу визначитись, що мені більше подобається фотографувати та в якому стилі. Тому пропоную найти себе та свій фотоголос разом :) Але хочу провести цей проект більш приватно, тільки для зацікавлених та готових виконувати фотозавдання. Тому теорію та завдання висилатиму по електронній пошті, а ділитись успіхами ми будемо в закритій ФБ групі. Якщо ви хочете прийняти участь - нижче вкажіть ваше: ім'я, країну (щоб я знала якою мовою вам писати) та електронну адресу:
P.P.S. Я не покидаю вас. В апреле начнется новый фотопроект - "Поиск своего фотоголоса или как в этом фотохаосе найти и выработать собственный стиль". Я до сих пор не могу определиться, что мне больше нравится фотографировать и в каком стиле. Поэтому предлагаю найти себя и свой фотоголос вместе :) Но хочу провести этот проект более приватно, только для заинтересованных и готовых выполнять фотозадания. Поэтому теорию и задания буду высылать по электронной почте, а делиться успехами мы будем в закрытой ФБ группе. Если вы хотите принять участие - ниже укажите ваше: имя, страну (чтобы я знала на каком языке вам писать) и адрес электронной почты:
До зустрічі!
До встречи!