ULIANA'S PHOTOBLOG

03/12/2017

Photoshooters of the month (November)

З невеликим запізненням спішу вам представити чотирьох найсміливіших дівчат, що не побоялись, не полінувались та виконали, як виявилось, найскладніше фотозавдання року! Вони розповіли цілу фото-історію свого дня, детально описали, фіксували час та нічого не приховали ;) Мені було дуже приємно читати та проживати один день з вами.
С небольшим опозданием спешу вам представить четырех самых смелых девушек, что не побоялись, не поленились и выполнили, как оказалось, самое сложное фотозадание года! Они рассказали целую фото-историю своего дня, подробно описали, фиксировали время и ничего не скрыли ;) Мне было очень приятно читать и проживать один день с вами.
Олена (@anikushina_elena) розповіла про вівторок, 28-го листопада. Пропоную заглянути в замкову щілину - один день в місті Коувола, Фінляндія.
Елена (@anikushina_elena) рассказала про вторник, 28-го ноября. Предлагаю заглянуть в замочную скважину - один день в городе Коувола, Финляндия.
Історію одного сонячного, осіннього дня від Роксани (@roxi06m) можна побачити тут.
Историю одного солнечного, осеннего дня от Роксаны (@roxi06m) можно увидеть здесь.
Саша (@sasha_leo.nova) ділиться секретом, як в нескінченній рутині залишатись веселою і життєрадісною та розповідає про свій самий звичайний день тут.
Саша (@sasha_leo.nova) делится секретом, как в бесконечной рутине оставаться веселой и жизнерадостной и рассказывает о своем самом обычном дне здесь.
А Юлин (@julyaalexl) найяскравіший день місяця, який по суті включає в себе майже два дні, можна побачити та почитати тут.
А Юлин (@julyaalexl) самый яркий день месяца, который по сути включает в себя почти два дня, можно увидеть и почитать здесь.
На цьому місці могла бути фотографія зроблена вами.
На этом месте могла быть фотография сделанная вами.
Отже, позаду - дев'ять місяців. Більша частина нашого фотополювання уже пройшла, залишилося менше половини. Ви - величезні молодці! Я дуже рада, що в полюванні за яскравими та щасливими моментами беруть участь такі веселі, енергійні та креативні люди.
Итак, позади - девять месяцев. Большая часть нашей фотоохоты уже прошла, осталось меньше половины. Вы - огромные молодцы! Я очень рада, что в охоте за яркими и счастливыми моментами участвуют такие веселые, энергичные и креативные люди
Дякую!!!
Спасибо!!!
P.S. Один мій день, а саме понеділок, найкращий день тижня тут.

P.P.S. А фотозавдання грудня уже тут ;)
P.S. Один мой день, а именно понедельник, лучший день недели здесь.

P.P.S. А фотозадание декабря уже здесь ;)