ULIANA'S PHOTOBLOG

01/12/2017

Photoshooter. Task 10. Christmas tree toys.

За вікном зима, в когось морозна та вітряна, а в когось казкова та передноворічна. Тому я довго не думала над фотозавданням. Завдання грудня буде досить таки чітке - але абстрактне, по суті - але розпливчасте, і при цьому всьому якось все невизначено та розмито :) Деталі далі.
За окном зима, у кого-то морозная и ветреная, а у кого-то сказочная и предновогодняя. Поэтому я долго не думала над фотозаданнием. Задание декабря будет довольно таки четкое - но абстрактное, по сути - но расплывчатое, и при этом всем неопределенное и размытое :) Детали далее.
Що?

Разом із зимою приходить передчуття зимових свят - Різдва, Нового Року та ще одного Різдва. Їх-то я і взяла в якості орієнтирів. Отже, ми ловитимемо новорічні вогні та іграшки, ярмарки та домашній затишок.
Что?

Вместе с зимой приходит предчувствие зимних праздников - Рождества, Нового Года и еще одного Рождества. Их-то я и взяла в качестве ориентиров. Итак, мы будем ловить новогодние огни и игрушки, ярмарки и домашний уют.
Де? 

Загалом дім, саме там затишно та комфортно, а ви контролюєте ситуацію (світло, тінь, композиція...). Можна облаштувати фото-стіну з новорічними прикрасами та зробити сімейні фотографії. Пам'ятаєте такі? 1992 - я і ялинка, 1993 - ялинка і я, 1994 - я, брат та, звичайно ж, ялинка! А можна відвідати новорічні ярмарки у вашому місті, чи приїхати на один-два дні в інше.
Где?

В целом дом, именно там уютно и комфортно, а вы контролируете ситуацию (свет, тень, композиция ...). Можно обустроить фото-стену с новогодними украшениями и сделать семейные фотографии. Помните такие? 1992 - я и елка, 1993 - елка и я, 1994 - я, брат и, конечно же, елка! А можно посетить новогодние ярмарки в вашем городе, или приехать на один-два дня в другой.
Коли?

Зимою із сонячним світлом на жаль не так просто як літом. Тому пропоную старатись фотографувати протягом дня. А вечорами обмежуватись одним джерелом світла, забути про вбудовані спалахи, згадати про штатив, відкриту діафрагму та довгі витримки.
Когда?

Зимой с солнечным светом к сожалению не так просто как летом. Поэтому предлагаю стараться фотографировать в течение дня. А по вечерам ограничиваться одним источником света, забыть о встроенных вспышках, вспомнить о штативе, открытой диафрагме и длинных выдержках.
Як?

Для виконання цього завдання вам можуть знадобитись такі мої фотопоради: як фотографувати предмети в приміщенні, як фотографувати дівчат, все, що я знаю про композицію, та моя найулюбленіша - боке :)
Как?

Для выполнения этой задачи вам могут понадобиться такие мои фотосоветы: как фотографировать предметы в помещении, как фотографировать девушек, все, что я знаю о композиции, и моя самая любимая - бокэ :)
Bи виконуєте завдання, публікуєте в своєму блозі (чи в будь-якій соціальній мережі з тегом #iamphotoshooter_task10), потім залишаєте коментар під цією статтею з посиланням на виконану роботу. Або ділитеся успіхами в групах: VK та FB. А в кінці місяця я публікую найкращі на мою думку ваші фотографії.

Вдалого фотополювання!
Bы выполняете задание, публикуете в своем блоге (или в любой социальной сети с тегом #iamphotoshooter_task10), затем оставляете комментарий под этой статьей со ссылкой на выполненную работу. Или делитесь успехами в группах: VK и FB. А в конце месяца я публикую лучшие по моему мнению ваши фотографии. 

Удачной фотоохоты!