ULIANA'S PHOTOBLOG

01/11/2017

Photoshooter. Task 9: One my day

Несподівано навіть для мене проект PHOTOSHOOTER продовжується. Настав новий місяць та прийшов час для нового фотозавдання, уже дев'ятого за рахунком :) Для тих хто завітав до нас вперше та не знає, що тут відбувається, то правила ось тут, читайте та приєднуйтесь. А цього місяця я пропоную нам познайомитись по-ближче. Деталі далі.
Неожиданно даже для меня проект PHOTOSHOOTER продолжается. Наступил новый месяц и пришло время для нового фотозадания, уже девятого по счету :) Для тех, кто пришел к нам впервые и не знает, что здесь происходит, правила здесь, читайте та присоединяйтесь. А в этом месяце я предлагаю нам познакомиться поближе. Детали дальше.
Що?

Цього місяця ми полюватимемо на нас самих та попробуємо глянути на себе зі сторони. Я пропоную за допомогою фотографії розповісти маленьку історію одного дня, де головним героєм є Ви. Це може бути як робочий так і зовсім не робочий, ідеальний або геть не ідеальний Ваш день. Фотографуємо себе та все що вас оточує: людей, предмети, пейзажі, роботу, їжу...

Что?

В этом месяце мы будем охотиться на нас самих и попытаемся взглянуть на себя со стороны. Я предлагаю с помощью фотографии рассказать маленькую историю одного дня, где главным героем являетесь Вы. Это может быть как рабочий так и вовсе не рабочий, идеальный или совсем не идеальный Ваш день. Фотографируем себя и все что вас окружает: людей, предметы, пейзажи, работу, еду ... 

Де? та Коли?

З моменту як ви прокинулись до моменту як ви заснули. Наприклад: дім, дорога, робота, дорога, дім. Або: сніданок в аеропорту, літак, прогулянка, обід, ще одна прогулянка, вечеря з неймовірним краєвидом. Або ваш варіант ;)
Где? и Когда?

С момента как вы проснулись до момента как вы заснули. Например: дом, дорога, работа, дорога, дом. Или: завтрак в аэропорту, самолет, прогулка, обед, еще одна прогулка, ужин с невероятным видом. Или ваш вариант ;)
Як?

На фотокамеру, телефон, ноутбук, планшет або будь що, що є під рукою та вміє фотографувати. А також робимо контрольні світлини де фіксуємо час, це може бути фотографія годинника, ноутбука чи табло.
Как?

На фотокамеру, телефон, ноутбук, планшет или на что угодно, что есть под рукой и умеет фотографировать. А также делаем контрольные снимки на которых фиксируем время, это может быть фотография часов, ноутбука или табло.
Ця ідея не нова, наприклад в ЖЖ є спільнота odin_moy_den де щодня можна "підглядати" за життям інших людей або опублікувати власну фото історію.
Эта идея не нова, например в ЖЖ есть сообщество odin_moy_den где ежедневно можно "подглядывать" за жизнью других людей или опубликовать свою фото историю.
Отже, ви виконуєте завдання, публікуєте в своєму блозі (чи в будь-якій соціальній мережі з тегом #iamphotoshooter_task9), потім залишаєте коментар під цією статтею з посиланням на виконану роботу. Або ділитеся успіхами в групах: VK та FB. А в кінці місяця я публікую найкращі на мою думку ваші фотографії.

Вдалого фотополювання!
Итак, вы выполняете задание, публикуете в своем блоге (или в любой социальной сети с тегом #iamphotoshooter_task9), затем оставляете комментарий под этой статьей со ссылкой на выполненную работу. Или делитесь успехами в группах: VK и FB. А в конце месяца я публикую лучшие по моему мнению ваши фотографии. 

Удачной фотоохоты!