ULIANA'S PHOTOBLOG

01/10/2017

Photoshooter. Task 8. Ghosts.

Увага, увага! Оголошується місяць полювань на: привидів, вампірів, зомбі, відьом, ельфів, перевертнів та іншу симпатичну нечисть :) Вашим завданням буде створити кадри із фільму. Наприклад: Ігри престолів, Гаррі Поттер, Володар перстнів чи Дзвінок, Воно, Прокляття... ваш варіант.
Внимание, внимание! Объявляется месяц охоты на: призраков, вампиров, зомби, ведьм, эльфов, оборотней и другую симпатичную нечисть :) Вашей задачей будет создать кадры из фильма. Например: Игры престолов, Гарри Поттер, Властелин колец или Звонок, Оно, Проклятие... ваш вариант.
Що?

Цього місяця ми будемо робити темні та моторошні кадри. Головним героєм буде тінь. Пам'ятаєте приказку "боїться власної тіні"? Нехай глядач боїться взагалі всіх тіней! Неважливо, зловите ви випадкову тінь на вулиці або спеціально для завдання зробите натюрморт.
Что?

В этом месяце мы будем делать темные и жуткие кадры. Главным героем будет тень. Помните поговорку "боится собственной тени"? Пусть зритель боится вообще всех теней! Неважно, поймаете вы случайную тень на улице или специально для задания сделаете натюрморт.
Де? та Коли?

Ввечері, у сутінках, вночі, перед дощем, під час дощу... На вулиці, на моторошній вулиці, в закинутих приміщеннях (не забудьте взяти з собою помічника та захисника).
Где? и Когда?

Вечером, в сумерках, ночью, перед дождем, во время дождя... На улице, на жуткой улице, в заброшенных помещениях (не забудьте взять с собой помощника и защитника).
Як?

Де є світло, там не можна обійтися без тіні та темряви. Спробуйте контролювати світло, наприклад підсвітіть головного героя зверху чи знизу. Цей ефект додасть мішків під очима, а якщо ще попробувати підсвітити ззаді і знизу вверх то це додасть об'єму. Зі штативом, високим ISO та ні в якому випадку не користуйтесь вбудованими спалахами. А загалом експериментуйте.
Как?

Где есть свет, там нельзя обойтись без тени и мрака. Попробуйте контролировать свет, например подсветите главного героя сверху или снизу. Этот эффект придаст мешков под глазами, а если еще попробовать подсветить сзади и снизу вверх то это добавит объема. Со штативом, высоким ISO и ни в коем случае не пользуйтесь встроенными вспышками. А в целом экспериментируйте.
Не вірте тим, хто каже, що фотографія обов'язково повинна бути чіткою. Перейдіть в режим ручного фокусу (або спробуйте сфокусуватись на предметі що поруч) та зробіть фотографію, на якій ваш головний герой буде трохи "розмитим". Не варто розмивати об'єкт занадто сильно - суть і деталі все-таки повинні вгадуватися. У глядача виникне відчуття, що він наче щойно прокинувся, або і зовсім не прокидався і бачить страшний сон.
Не верьте тем, кто говорит, что фотография обязательно должна быть четкой. Перейдите в режим ручного фокуса (или попробуйте сфокусироваться на предмете рядом) и сделайте фотографию, на которой ваш главный герой будет немного "размытым". Не стоит размывать объект слишком сильно - суть и детали все-таки должны угадываться. У зрителя возникнет ощущение, что он как будто только что проснулся, или вовсе не просыпался и видит страшный сон.
Завдання.

Придумайте сюжет для фільму жахів та зніміть найважливіші кадри. Нехай у ваших фотографіях буде історія, нехай глядач захоче подивитися ще та злякатися як слід!
Задание.

Придумайте сюжет для фильма ужасов и снимите важнейшие кадры. Пусть в ваших фотографиях будет история, пусть зритель захочет посмотреть еще и испугаться как следует!
Ну і, звичайно, нічого не бійтеся. Ви продюсер та режисер вашого фільму. А якщо до вас знову спробує підступитися страх невдачі або страх новизни, скажіть йому прямо та без натяків: Відчепись! Уляна сказала, що у мене все вийде ;)))
Ну и, конечно, ничего не бойтесь. Вы продюсер и режиссер вашего фильма. А если к вам снова попытается подступиться страх неудачи или страх новизны, скажите ему прямо и без намеков: Отстань! Ульяна сказала, что у меня все получится ;)))
Отже, ви виконуєте завдання, публікуєте в своєму блозі (чи в будь-якій соціальній мережі з тегом #iamphotoshooter_task8), потім залишаєте коментар під цією статтею з посиланням на виконану роботу. Або ділитеся успіхами в групах: VK та FB. А в кінці місяця я публікую найкращі на мою думку ваші фотографії.

Вдалого фотополювання!
Итак, вы выполняете задание, публикуете в своем блоге (или в любой социальной сети с тегом #iamphotoshooter_task8), затем оставляете комментарий под этой статьей со ссылкой на выполненную работу. Или делитесь успехами в группах: VK и FB. А в конце месяца я публикую лучшие по моему мнению ваши фотографии.

Удачной фотоохоты!