ULIANA'S PHOTOBLOG

01/09/2017

Photoshooter. Task 7. Reflection

Дзеркала завжди здавалися загадковими та привабливими. Колись вони були дуже складні у виробництві і були для більшості людей предметами недосяжної розкоші. В них таїлися невідомі істоти (привітні або ворожі, як пощастить); в них множилися світи; в них можна було заблукати. У наше століття, коли навіть супутник став буденністю, дзеркала злегка здали позиції. Але існують люди, які можуть повернути цю частину магії до життя. Це ми, фото-мисливці!
Зеркала всегда казались загадочными и притягательными. Когда-то они были очень сложны в производстве и являлись для большинства людей предметами недостижимой роскоши. В них таились неведомые существа (приветливые или враждебные, как повезёт); в них множились миры; в них можно было заблудиться. В наш век, когда даже спутник стал обыденностью, зеркала слегка сдали позиции. Но существуют люди, которые могут вернуть эту часть магии к жизни. Это мы, фото- охотники!
Що?

Цього місяця ми будемо фотографувати відображення. Звичайно, мова йде не тільки про дзеркала, а про будь-які відображаючі поверхні. Це може бути: міська вітрина, скло у вікні, полірований автомобіль, келих з вином, ложка в кав'ярні, мокра бруківка, засклені афіші, гладка мармурова підлога.
Что?

В этом месяце мы будем фотографировать отражения. Конечно, речь идет не только о зеркалах, а о каких-либо отражающих поверхностях. Это может быть: городская витрина, стекло в окне, полированный автомобиль, бокал с вином, ложка в кафе, мокрая брусчатка, застекленные афиши, гладкий мраморный пол.
Де? та Коли?

Часткова відповідь на це питання знаходиться в розділі "Що?". Але якщо відповідати докладніше та більш розгорнуто, то всюди та завжди :)
Где? и Когда?

Частичный ответ на этот вопрос находится в разделе "Что?". Но если отвечать подробнее и более развернуто, то везде и всегда :)
Як?

Згадуємо завдання світ очима та шукаємо цікавий ракурс. Ну і ніхто нам не заважає перевернути все з ніг на голову. Фотографії-перевертні - дуже популярний прийом. Перевертайте світ скільки завгодно! А ще відображення дозволяють накладати один шар реальності на іншій, так без фотошопу можна творити магію.
Как?

Вспоминаем задание мир глазами и ищем интересный ракурс. Ну и никто нам не мешает перевернуть все с ног на голову. Фотографии-оборотни - очень популярный прием. Переворачивайте мир сколько угодно! А еще отражения позволяют накладывать один слой реальности на другой, так без фотошопа можно творить магию.
Завдання.

Дивіться по сторонам ;) Помічайте, зауважуйте й фотографуйте відображення. І нехай ваші фотографії будуть красивими, цікавими та трішки про магію!
Задание.

Смотрите по сторонам ;) Подмечайте, замечайте и фотографируйте отражения. И пусть ваши фотографии будут красивыми, интересными и немножко о магии.
Отже, ви виконуєте завдання, публікуєте в своєму блозі (чи в будь-якій соціальній мережі з тегом #iamphotoshooter_task7), потім залишаєте коментар під цією статтею з посиланням на виконану роботу. Або ділитеся успіхами в групах: VK та FB. А в кінці місяця я публікую найкращі на мою думку ваші фотографії.

Вдалого фотополювання!
Итак, вы выполняете задание, публикуете в своем блоге (или в любой социальной сети с тегом #iamphotoshooter_task7), затем оставляете комментарий под этой статьей со ссылкой на выполненную работу. Или делитесь успехами в группах: VK и FB. А в конце месяца я публикую лучшие по моему мнению ваши фотографии.

Удачной фотоохоты!