ULIANA'S PHOTOBLOG

31/08/2017

Photoshooters of the month (August)

Сьогодні останній день літа, а значить настав час зібрати врожай :) Обережно, далі дуже багато зелених світлин.
Сегодня последний день лета, а значит пришло время собрать урожай :) Осторожно, дальше очень много зеленых фотографий.
Мені дуже важко вибрати кращі фото, коли справа стосується літа та природи. Так само і Олені (@anikushina_elena), вона ділиться своїми враженнями від чергового фото-полювання тут.
Мне очень трудно выбрать лучшие фото, когда дело касается лета и природы. Так же и Елене (@anikushina_elena), она делится своими впечатлениями от очередной фото-охоты здесь.
Гарбузові історії розповідала Валентина (@v.a_lentina), більше почитати та побачити можна тут.
Тыквенные истории рассказывала Валентина (@v.a_lentina), больше почитать и увидеть можно здесь.
Саша (@sasha_leo.nova) та 30 відтінків зеленого: "Зелений всюди - клумби, поля, газони, дерева... А якщо дуже постаратися - можна знайти зелений і вдома серед предметів побуту і в гардеробі. А можна сфотографуватися "в зеленому на зеленому"." Більше зелених фотографій тут, а серед них є моя улюблена. Вибач, що не опублікувала ще, мені напевно доведеться писати окрему статтю з твоїм виконаним домашнім завданням ;)
Саша (@sasha_leo.nova) и 30 оттенков зеленого: "Зеленый везде - клумбы, поля, газоны, деревья... А если очень постараться - можно найти зеленый и дома среди предметов быта и в гардеробе. А можно сфотографироваться "в зеленом на зеленом"." Больше зеленых фотографий здесь, а среди них есть и моя любимая. Извини, что не опубликовала еще, мне наверняка придется писать отдельную статью с твоим выполненным домашним заданиями ;)
Юлині (@julyaalexl) світлини з відображенням зелених дерев в зеленій воді. Ті хто наважаться скупатися в цій водоймі, легко зійдуть за зелених чоловічків :)
Юлины (@julyaalexl) фотографии с отображением зеленых деревьев в зеленой воде. Те кто осмелятся искупаться в этом водоеме, легко сойдут за зеленых человечков :)
Колекція світлин від Сніжани (@snezha_as) така різна та така зелена, що я просто не можу вибрати кращі. Обов'язково перегляньте всі тут.
Коллекция фотографий от Снежаны (@snezha_as) такая разная и такая зеленая, что я просто не могу выбрать лучшие. Обязательно просмотрите все здесь.
І в нас знову поповнення, Антон :)
И у нас снова пополнение, Антон :)
Роксана (@roxi06m) поділилась з нами такими різними зеленими світлинами, що я дуже довго вибирала та досі маю сумніви. Хто слідкує за нами в FB групі, той напевно бачив більше. А хто ще ні, то ласкаво просимо!
Роксана (@roxi06m) поделилась с нами такими разными зелеными фотографиями, что я очень долго выбирала и до сих пор сомневаюсь. Кто следит за нами в FB группе, тот наверняка видел больше. А кто еще нет, то добро пожаловать!
Казкові світлини Лєни (@lhromova) продовжують мене дивувати та зачаровувати. Лєн, давно пора ділитись цією казкою в окремому фото-блозі ;)
Сказочные фотографии Лены (@lhromova) продолжают меня удивлять и завораживать. Лен, давно пора делиться этой сказкой в отдельном фото-блоге ;)
"У серпні Сонце придумує секрети. Ні від кого, просто так." - Ірина (@arykosha).
"В августе Солнце придумывает секреты. Ни от кого, просто так." - Ирина (@arykosha).
Колекція зелених світлин від Івана (@vinichenko_kiev_ua).
Коллекция зеленых фотографий от Ивана (@vinichenko_kiev_ua).
Зелений світ від Юлії. Юль, чомусь я завжди мало пишу про твої світлини. Але це не тому, що мені немає що сказати, а тому що вони говорять самі за себе. Кожного разу з нетерпінням чекаю їх в групі, а якщо там немає, то я знаю де тебе знайти ;)
Зеленый мир от Юлии. Юль, почему-то я всегда мало пишу о твоих фотографиях. Но это не потому, что мне нечего сказать, а потому что они говорят сами за себя. Каждый раз с нетерпением жду их в группе, а если их там нет, то я знаю где тебя найти ;)
Зелений такий зелений :) Світлини від Жені (@evgeniya_ulanova).
Зеленый такой зеленый :) Фотографии от Жени (@evgeniya_ulanova).
Найти "свого" фотографа в Кракові було для мене ще тим випробуванням. В мене надто багато вимог, як до себе так і до фотографа. Завжди надаю перевагу бути "за фотокамерою" або хоча б за кадром :) Але, я найшла саме того фотографа, саме те бачення, саме ті моменти. Тому дуже хочу вас познайомити з Наталею (@nati.ost). На її фото я собі подобаюсь! Вона знає підхід не тільки до мене, а й мій син всі наші фотосесії сприймає як веселу гру.
Найти "своего" фотографа в Кракове было для меня еще тем испытанием. У меня слишком много требований, как к себе так и к фотографу. Всегда предпочитаю быть "за фотокамерой" или хотя бы за кадром :) Но, я нашла именно того фотографа, именно то видение, именно те моменты. Поэтому очень хочу вас познакомить с Натальей (@nati.ost). На её фото я себе нравлюсь! Она знает подход не только ко мне, но и мой сын все наши фотосессии воспринимает как веселую игру.
І настав той час, коли в фото-полюванні прийняв участь мій блого-наставник! Саме завдяки Маші (@mariyaolendar), мій блог живе, активно поповнюється світлинами та ще й говорить :) Про мої метаморфози можна прочитати тут.
И настало то время, когда в фото-охоте принял участие мой блого-наставник! Именно благодаря Маше (@mariyaolendar), мой блог живет, активно пополняется фотографиями и еще и говорит :) О моих метаморфозах можно прочитать здесь.
На цьому місці могла бути фотографія зроблена вами :)
На этом месте могла быть фотография сделанная вами :)
"Будьте обережні зі своїми бажаннями - вони мають властивість збуватися." (с) До зустрічі!
"Будьте осторожны со своими желаниями — они имеют свойство сбываться." (с) До встречи!
P.S. Всі попередні фото-завдання та фото-роботи кращих можна побачити по тегу: PHOTOSHOOTER
P.S. Все предыдущие фото-задания и фото-работы лучших можно увидеть по тегу: PHOTOSHOOTER
P.P.S. Я також виконую всі свої домашні завдання :) Моя "зелена" публікація тут.
P.P.S. Я также выполняю все свои домашние задания :) Моя "зеленая" публикация здесь.