ULIANA'S PHOTOBLOG

28/07/2017

Photoshooting

Фотополювання стало для мене приємною звичкою. Це час, коли я можу побути на одинці з собою, в десяте прогулятись звичними маршрутами та все одно знайти щось нове і цікаве. Але мисливець з мене так собі, цього місяця визначившись з темою (деталі тут) я так і не визначилась з головним героєм. Тому собі поставлю трійку за старанність, а світлини залишу тут.
Фотоохота превратилась для меня в приятную привычку. Это время, когда я могу побыть наедине с собой, в десятый раз прогуляться привычными маршрутами и все равно найти что-то новое и интересное. Но охотник из меня так себе, в этом месяце определившись с темой (детали здесь) я так и не определилась с главным героем. Поэтому себе поставлю тройку за усердие, а фотографии оставлю здесь.

P.S. Знайомтесь, це Смог Краківський, він же Вавельський дракон. Я намагалась сфотографувати його безліч разів. Це най не фотогенічна статуя в Кракові! Легенду про нього я вже розповідала тут. А ще він видихає вогонь кожні 5 хвилин, тому безмежно подобається дітям.
P.S. Знакомьтесь, это Смог Краковский, он же Вавельский дракон. Я пыталась сфотографировать его множество раз. Это самая не фотогеничная статуя в Кракове! Легенду о нем я уже рассказывала здесь. А еще он выдыхает огонь каждые 5 минут, поэтому безумно нравится детям.