ULIANA'S PHOTOBLOG

31/07/2017

Photoshooters of the month (July)

Гравітація виявилась найскладнішим для мене фото-завданням. Що в мене вийшло можна побачити тут, що було за завдання - почитати ось тут, а дальше будуть світлини найнаполегливіших, найтерплячіших та найкращих фото-мисливців місяця. Обережно, буде дуже гаряче та дуже холодно ;)
Гравитация оказалась самым сложным для меня фото-заданием. Что у меня получилось можно увидеть тут, что было за задание - почитать вот здесь, а дальше будут фотографии самых настойчивых, самых терпеливых и самых лучших фото-охотников месяца. Осторожно, будет очень жарко и очень холодно ;)
Що може бути краще за відпочинок з сім'єю? Правильно :) Активний відпочинок з сім'єю. Цього місяця Олена (@anikushina_elena) з найріднішими та найдорощими людьми бігала, стрибала, грала в ігри та насолоджувалась фінським літом.
Что может быть лучше отдыха с семьей? Правильно :) Активный отдых с семьей. В этом месяце Елена (@anikushina_elena) с самыми родными и самыми дорогими людьми бегала, прыгала, играла в игры и наслаждалась финским летом.
Героями Сашиних (@sanechka_vl) світлин стали птахи (голуби та чайки). Саме птахи краще всіх знають як боротись з гравітацією. В фото-полюванні їй допомагав син.
Героями Сашиных (@sanechka_vl) фотографий стали птицы (голуби и чайки). Именно птицы лучше всех знают как бороться с гравитацией. В фото-охоте ей помогал сын.
Продовжуючи "пташину" тему, Юля цього разу спіймала в польоті чайку.
Продолжая "птичью" тему, Юля в этот раз поймала в полете чайку.
В Роксани (@roxi06m) цього місяця літали голуби в золоту годину, крутилася голова в літніх танцях на березі Дніпра, а ще літала риба!
У Роксаны (@roxi06m) в этом месяце летали голуби в золотой час, кружилась голова в летних танцах на берегу Днепра, а еще летала рыба!
Окремо ще покажу світлину Морського Ока (Татри, Польща). Роксана її назвала "Музика дощу". Атмосферне фото: вітер, дощ, туман та тільки двоє людей в цілому світі.
Отдельно еще покажу фотографию  Морского Ока (Татры, Польша). Роксана ее назвала "Музыка дождя". Атмосферное фото: ветер, дождь, туман и только два человека во всем мире.
Спеціально для цього завдання Юля (@julyaalexl) причаїлася в людному місці в очікуванні, як справжній "папараці". "Як же це важко і непередбачувано! Все, що рухається так і вилітає з кадру!" А ніхто і не говорив, що буде легко, але точно буде цікаво та весело ;)
Специально для этого задания Юля (@julyaalexl) притаилась в людном месте в ожидании, как настоящий "папарацци". "Как же это трудно и непредсказуемо! Все, что движется так и вылетает из кадра!" А никто и не говорил, что будет легко, но точно будет интересно и весело;)
Ідеальна "проводка" від Жені (@evgeniyaulanovaaa). А осінній портрет з "літаючою" Дашею можна побачити тут.
Идеальная "проводка" от Жени (@evgeniyaulanovaaa). А осенний портрет с "летающей" Дашей можно увидеть здесь.
Цього місяця до нас приєднався справжній ловець моментів, Олександр (@ketsko), повелитель андеграунду та рокерських посиденьок. Його уже запрошували в паби та бари як фотографа для таблоїдів, коли я ще уявлення не мала як фотографувати нічні портрети (не використовуйте вбудовані спалахи в дзеркальних фото-камерах, от ніколи не використовуйте :) ). Так от, в нього величезна колекція унікальних та живих нічних портретів (більше можна побачити тут).
В этом месяце к нам присоединился настоящий ловец моментов, Александр (@ketsko), повелитель андеграунда и роккерских посиделок. Его уже приглашали в пабы и бары как фотографа для таблоидов, когда я еще понятия не имела как фотографировать ночные портреты (не используйте встроенные вспышки в зеркальных фото-камерах, вот никогда не используйте :) ). Так вот, у него огромная коллекция уникальных и живых ночных портретов (больше можно увидеть здесь).
А тут залишу одне з найбільш незвичайних. Я ще не визначилась, чим саме це фото мене зачепило. Надіюсь мене діти не читають :)
А здесь оставлю одно из самых необычных. Я еще не определилась, чем именно это фото меня зацепило. Надеюсь меня дети не читают :)
Я вас хочу познайомити з Бориславом (@boryslav). Він справжній майстер боротьби з гравітацією, завзятий подорожувальник, любитель зимніх видів спорту та власник унікального гумору. Так сфотографувати та описати світлини може далеко не кожен. Тобі давно пора переїжджати з Фейсбуку у власний блог та ділитись враженнями не тільки з друзями та друзями друзів ;)
Я вас хочу познакомить с Бориславом (@boryslav). Он настоящий мастер борьбы с гравитацией, упорный путешественник, любитель зимних видов спорта и владелец уникального юмора. Так сфотографировать и описать фотографии может далеко не каждый. Тебе давно пора переезжать с Фейсбука в свой блог и делиться впечатлениями не только с друзьями и друзьями друзей ;)
А ще він чудовий відеограф. Одне із моїх улюблених відео можна побачити вище. Обережно, там дуже холодно!
А еще он замечательный видеограф. Одно из моих любимых видео можно увидеть выше. Осторожно, там очень холодно!
По традиції тут мала б бути якась надихаюча фраза. Але сьогодні її не буде. Проте завтра буде нове та дуже просте фото-завдання, пропоную прийняти участь всім-всім. До зустрічі.
По традиции здесь должна быть какая-то вдохновляющая фраза. Но сегодня ее не будет. Однако завтра будет новое и очень простое фото-задание, предлагаю принять участие всем-всем. До встречи.