ULIANA'S PHOTOBLOG

01/05/2017

Photoshooter. Task 3: The male portrait

На тюльпанах ми тренувалися, на кішках собаках - також, а я все більше ускладнюю задачу, принаймні для себе. Репортажна зйомка. Деталі далі.
На тюльпанах мы тренировались, на кошках собаках - тоже, а я все больше усложняю задачу, по крайней мере для себя. Репортажная съемка. Детали дальше.
Що?

Точніше кого :) Фотографуємо немовлят, хлопчиків, парубків, юнаків, чоловіків, батьків та дідусів: загалом тренуємось на чоловіках, вік значення не має. Це має бути портретна зйомка сильного, стильного, мужнього, впевненого, рішучого (виберіть ваш варіант) чоловіка.
Что?

Точнее кого :) Фотографируем младенцев, мальчиков, парней, юношей, мужчин, родителей и дедушек: в общем тренируемся на мужчинах, возраст значения не имеет. Это должна быть портретная съемка сильного, стильного, мужественного, уверенного, решительного (выберите ваш вариант) мужчины.
Де? та Коли?

Робота, дім, навчальний заклад, тренажерний зал, вечірка, паб, ресторан, на полюванні, на рибалці, на стрільбищах... загалом в місцях їх природного середовища перебування :) Від того де ви їх будете шукати залежить і коли.
Где? и Когда?

Работа, дом, учебное заведение, тренажерный зал, вечеринка, паб, ресторан, на охоте, на рыбалке, на стрельбищах... в общем в местах их естественной среды обитания :) От того где вы их будете искать зависит и когда.
Як?

Як краще фотографувати дівчат я уже писала в рубриці PHOTOTIPS. Для чоловічих портретів в мене порад ще немає, я сама вчитимусь та пробуватиму, але можливо якісь пункти будуть універсальними та підійдуть в обох випадках, тому ось посилання на статтю.
Как?

Как лучше фотографировать девушек я уже писала в рубрике PHOTOTIPS. Для мужских портретов у меня советов еще нет, я сама буду учиться и пробовать, но возможно какие-то пункты будут универсальными и подойдут в обоих случаях, поэтому вот ссылка на статью.
Завдання.

Вибираємо головного героя для нашої репортажної зйомки, або самі стаємо цим головним героєм (в цьому випадку просимо допомоги в близьких людей). Запитуємо дозволу на фотографування та попереджаємо, що світлини будуть використовуватись в соціальних мережах, блогах, а там уже і до журналів та фото-виставок не далеко :) Не боїмося отримати відповідь "ні", буває і так, якщо ні - значить це не наш головний герой та продовжуємо шукати далі.
Задание.

Выбираем главного героя для нашей репортажной съемки, или сами становимся этим главным героем (в этом случае просим помощи у близких людей). Спрашиваем разрешения на фотографирование и предупреждаем, что фотографии будут использоваться в социальных сетях, блогах, а там уже и до журналов и фото-выставок не далеко :) Не боимся получить ответ "нет", бывает и так, если нет - значит это не наш главный герой и продолжаем искать дальше.
Частково робимо постановочні фотографії: анфас/профіль (я ще люблю ракурси які "застрягли" на пів шляху), сісти/стати так, глянути туди, руки так. А частково ловимо моменти. Думаю, що ваш герой із задоволенням розповість про всі тонкості налаштування комп'ютера, види гачків для риболовлі або в деталях розкаже різницю між сортами бельгійського пива.
Частично делаем постановочные фотографии: анфас/профиль (я еще люблю ракурсы которые "застряли" на полпути), сесть/стать так, глянуть туда, руки так. А частично ловим моменты. Думаю, что ваш герой с удовольствием расскажет обо всех тонкостях настройки компьютера, видах крючков для рыбалки или в деталях поведает разницу между сортами бельгийского пива.
Запитуйте дозволу, самі ставайте героями, пробуйте різні варіанти та ракурси, тренуйтесь та більше посміхайтеся ;) А ще діліться успіхами в групах VK та FB, ставте тег #iamphotoshooter_task3 та залишайте коментарі з вашими порадами. Вдалого фото-полювання!
Спрашивайте разрешения, сами становитесь героями, пробуйте разные варианты и ракурсы, тренируйтесь и больше улыбайтесь ;) А еще делитесь успехами в группах VK и FB, ставьте тег  #iamphotoshooter_task3 и оставляйте комментарии с вашими советами. Удачной фото-охоты!