ULIANA'S PHOTOBLOG

30/04/2017

Photoshooters of the month (April)

В квітні ми виходили із нашої зони комфорту та дивились на світ чужими очима. Що було за завдання, можна почитати тут, мою домашню роботу глянути тут. А хто не знає, що тут відбувається, я пропоную прочитати першу статтю тут та приєднатись до нас ;) Далі світлини кращих фото-мисливців цього місяця.
В апреле мы выходили из нашей зоны комфорта и смотрели на мир чужими глазами. Что было за задание, можно почитать здесь, мою домашнюю работу глянуть здесь. А кто не знает, что здесь происходит, я предлагаю прочитать первую статью тут и присоединиться к нам ;) Далее фотографии лучших фото-охотников в этом месяце.
Чи часто ви бачите дорослих людей, які видираються на дерева, лежать на животі та повзають по торішнім листям, щоб зробити фото? Наш фото-мисливець Олена (@elena_in_finland) цього місяця була саме такою "дорослою", вона ділиться враженнями та фотографіями в своєму блозі (тут).
Часто ли вы видите взрослых людей, которые карабкаются на деревья, лежат на животе и ползают по прошлогодним листьям, чтобы сделать фото? Наш фото-охотник Елена (@elena_in_finland) в этом месяце была именно такой «взрослой», она делится впечатлениями и фотографиями в своем блоге (здесь).
Саша (@sanechka_vl) свою серію фотографій назвала: весна очима комах. Зазвичай люди не розглядають дрібні квіти дуже близько - зате вони величезні для комах, яких притягують яскраві барви та квіткові аромати. Допомагав їй в фото-полюванні її майже 2-річний син. Більше можна побачити та почитати тут та тут.
Саша (@sanechka_vl) свою серию фотографий назвала: весна глазами насекомых. Обычно люди не рассматривают мелкие цветы очень близко - зато они огромные для насекомых, которых привлекают яркие краски и цветочные ароматы. Помогал ей в фото-охоте ее почти 2-летний сын. Больше можно увидеть и посмотреть здесь и здесь.
Квітень як ніколи балував контрастами: весна, зима та літо. В пошуках вдалого кадру Саша багато присідала та навіть декілька разів прилягла на асфальт і траву :) Більше світлин тут.
Апрель как никогда баловал контрастами: весна, зима и лето. В поисках удачного кадра Саша много приседала и даже пару раз прилегла на асфальт и траву :) Больше фотографий здесь.
Валентина (@andriivna_v_888) дивилась на світ очима свого онука Марка. Це його перша весна, коли він бігав, спостерігав за рибками, до всього доторкався та ловив сонячних зайчиків. Всю фото-історію можна побачити та прочитати тут.
Валентина (@andriivna_v_888) смотрела на мир глазами своего внука Марка. Это его первая весна, когда он бегал, наблюдал за рыбками, ко всему прикасался и ловил солнечных зайчиков. Всю фото-историю можно увидеть и прочитать здесь.
А як часто ви бачите засніжені тюльпани в кінці квітня? Пропоную завжди носити з собою фотокамеру, саме для таких унікальних моментів. Світлини нашого фото-мисливця Юлії.
А как часто вы видите заснеженные тюльпаны в конце апреля? Предлагаю всегда носить с собой фотокамеру, именно для таких уникальных моментов. Фотографии нашего фото-охотника Юлии.
А ще Юлія поділилась з нами своєю фото-колекцією комах. Я вибрала метеликів, а всю колекцію можна побачити тут.
А еще Юлия поделилась с нами своей фото-коллекцией насекомых. Я выбрала бабочек, а всю коллекцию можно посмотреть здесь.
Сніжана розповіла цікаву історію про своїх нових сусідів-птахів. Глянути та почитати можна тут.
Снежана рассказала интересную историю про своих новых соседей-птиц. Посмотреть и почитать можно здесь.
А Анастасія (@happykvitka) спостерігала за весною з сином Яшею.
А Анастасия (@happykvitka) наблюдала за весной с сыном Яшей.
Юлія (@julia_truefriend) дивилась на світ очима Португальських чайок. Неймовірні пейзажі!
Юлия (@julia_truefriend) смотрела на мир глазами Португальских чаек. Невероятные пейзажи!
І в нас поповнення! Цього місяця до нас приєднались Іван С. та Іван В. :) Іван В. поділився світлиною незвичної будівлі в Лондоні (фото на головній). А Іван С. спеціально для таких як я, що сумують за Україною, поділився Київськими краєвидами. 
И у нас пополнение! В этом месяце к нам присоединились Иван С. и Иван В. :) Иван В. поделился фотографией необычного здания в Лондоне (фото на главной). А Иван С. специально для таких как я, которые скучают по Украине, поделился Киевскими пейзажами. 
Оксана поділилась пейзажними світлинами з подорожей по Україні. Карпати, Заходи сонця в Києві та річка Дніпро.
Оксана поделилась пейзажными фотографиями из путешествий по Украине. Карпаты, Закаты в Киеве и река Днепр.
На цьому місці могла бути фотографія зроблена вами :)
На этом месте могла быть фотография сделанная вами :)
Ще в нас появились групи в соціальних мережах: VK та FB. Тепер, я сподіваюся, буде простіше шукати завдання та відразу ж публікувати звіти. Всіх фото-мисливців ласкаво просимо! Наступне фото-завдання на місяць травень буде уже завтра. До зустрічі :)
Еще у нас появились группы в социальных сетях: VK и FB. Теперь, я надеюсь, будет проще искать задание и сразу же публиковать отчеты. Всем фото-охотникам добро пожаловать! Следующее фото-задания на месяц май будет уже завтра. До встречи :)