ULIANA'S PHOTOBLOG

20/03/2017

Tulips mood

Вказавши в першому завданні полювати на тюльпани, з моєї сторони було б безвідповідально та безсовісно не виконати його самій. Обережно, далі дуже багато світлин.
Указав в первом задании охотиться на тюльпаны, с моей стороны было бы безответственно и бессовестно не выполнить его самой. Осторожно, далее очень много фотографий.
P.S. Хто ще не читав правила фотополювань, то вони тут. А хто пропустив перше завдання, то вам сюди і у вас ще є 11 днів на його виконання. 31 березня я опублікую кращі на мою думку ваші фотографії з описом, що саме мені в них сподобалось.

P.P.S. Нагадую, що не обов'язково виконувати всі чотири умови (Що? Де? Коли? та Як?) а мінімум дві. Тобто можна колекціонувати будь-який інший предмет на ваш вибір.
P.S. Кто еще не читал правила фотоохоты, то они здесь. А кто пропустил первое задание, то вам сюда и у вас есть еще 11 дней на его выполнение. 31 марта я опубликую лучшие по моему мнению ваши фотографии с описанием, что именно мне в них понравилось.

P.P.S. Напоминаю, что не обязательно выполнять все четыре условия (Что? Где? Когда? и Как?) а минимум два. То есть можно коллекционировать любой другой предмет на ваш выбор.