ULIANA'S PHOTOBLOG

13/03/2017

Memory from childhood

Не все в житті так яскраво та безхмарно, як на фотографіях. Життя різне. Дитинство запам'ятовується кольоровим та безтурботним, погане та зле забувається, але є один спогад, який я досі не можу забути.
Не все в жизни так ярко и безоблачно, как на фотографиях. Жизнь разная. Детство запоминается красочным и беззаботным, плохое и злое забывается, но есть одно воспоминание, которое я до сих пор не могу забыть.

Одного сонячного дня, коли в повітрі пахло весною, але ще не було можливості проводити цілі дні на вулиці, я гралася грошима (?!), рахувала, сортувала, пробувала на зуб, ще в ранньому дитинстві мене звинувачували в любові до грошей :) та проковтнула. В сім'ї досі сперечаються, якого ж номіналу була копійка. Кожен мій подих міг бути останнім. Після доби перевірок мені зробили операцію, яка закінчилась, як ви зрозуміли, благополучно.
В один солнечный день, когда в воздухе пахло весной, но еще не было возможности проводить целые дни на улице, я игралась деньгами (?!), Считала, сортировала, пробовала на зуб, еще в раннем детстве меня винили в любви к деньгам :) и проглотила. В семье до сих пор спорят, какого же номинала была копейка. Каждый мой вздох мог быть последним. После суток проверок мне сделали операцию, которая закончилась, как вы поняли, благополучно.
Минуло багато років. Чудовий день, сонце, запах весни. Моя малеча їсть та грається яблуком, аж раптом червоніє та починає важко дихати... Після трьох діб перевірок, аналізів та тестувань лікарі нічого не знайшли, дитина виявилась здоровою, правда не дуже щасливою після таких знущань. Чи я посивіла? Чи ми будемо їсти яблука? А рахувати гроші?
Прошло много лет. Замечательный день, солнце, запах весны. Мой малыш ест и играется яблоком, вдруг краснеет и начинает тяжело дышать... После трех суток проверок, анализов и тестов врачи ничего не нашли, ребенок оказался здоровым, правда не очень счастливым после таких издевательств. Поседела ли я? Будем ли мы есть яблоки? А считать деньги?
Наші спогади та страхи впливають на наше життя, вони переслідують нас, від них страждають рідні та близькі. Тому тут в блозі я зберігаю тільки щасливі моменти свого життя та стараюсь залишити тільки приємні спогади. Вважаю, що є речі, які варто залишити за кадром, а згодом і зовсім забути. А що не зможу стерти із пам'яті, запишу в категорію досвід :)
Наши воспоминания и страхи влияют на нашу жизнь, они преследуют нас, от них страдают родные и близкие. Поэтому здесь в блоге я храню только счастливые моменты своей жизни и стараюсь оставить только приятные воспоминания. Считаю, что есть вещи, которые стоит оставить за кадром, а потом и вовсе забыть. А что не смогу стереть из памяти, запишу в категорию опыт :)