ULIANA'S PHOTOBLOG

22/02/2017

Photoshooter

Привіт всім, хто завітав на мій сайт. Мене звати Уляна і я обожнюю фотографувати. Сьогодні (в свій день народження) виходжу зі зони комфорту так далеко, що ви собі не можете навіть і уявити. Я розпочинаю рубрику фото-полювань (Photoshooter) де не тільки сама буду вчитись фотографувати а й заохочуватиму вас полювати на щасливі і яскраві моменти свого життя.

Кожен з нас - фотограф в душі. В кожного першого є телефон з фотокамерою, в кожного другого "мильниця", а кожен п'ятий має "дзеркалку". Але час від часу ми забуваємо чи соромимося ловити найважливіші моменти.
Привет всем, кто посетил мой сайт. Меня зовут Ульяна и я обожаю фотографировать. Сегодня (в свой день рождения) выхожу из зоны комфорта так далеко, что вы себе не можете даже представить. Я начинаю рубрику фотоохоты (Photoshooter) где не только сама буду учиться фотографировать но и поощрять вас охотиться за счастливыми и яркими моментами своей жизни.

Каждый из нас - фотограф в душе. У каждого есть телефон с фотокамерой, у каждого второго "мыльница", а каждый пятый имеет "зеркалку". Но время от времени мы забываем или стесняемся ловить важные моменты.
Правила: 

- 1-ого числа кожного місяця тут в блозі я публікуватиму статтю, де даватиму відповідь на чотири запитання: Що? Де? Коли? і Як? фотографуємо. 

- Протягом місяця ви виконуєте завдання та публікуєте в своєму блозі чи в будь-якій соціальній мережі з тегом #iamphotoshooter_task(номер завдання). 

- Коли ваша стаття опублікована, ви залишаєте коментар з посиланням на вашу публікацію під відповідною статтею для моєї перевірки. 

- В кінці місяця я публікую найкращі на мою думку ваші фотографії. 

- Також я даю вам простір для маневру та дозволяю не виконувати всі чотири умови (Що? Де? Коли? і Як?) а мінімум дві.
Правила:   

- 1-ого числа каждого месяца здесь в блоге я буду публиковать статью, где буду давать ответ на четыре вопроса: Что? Где? Когда? и Как? фотографируем. 

- В течение месяца вы выполняете задачи и публикуете, в своем блоге или в любой социальной сети с тегом #iamphotoshooter_task (номер задания). 

- Когда ваша статья опубликована, вы оставляете комментарий со ссылкой на вашу публикацию под соответствующей статьей для моей проверки. 

- В конце месяца я публикую лучшие по моему мнению ваши фотографии. 

- Также я даю вам пространство для маневра и позволяю не выполнять все четыре условия (Что? Где? Когда? и Как?) а минимум два.
Тому просто давайте розпочнемо ловити моменти, зробимо разом більше гарних фотографій, менше завалених горизонтів та нехай прибуде з нами сила!
Поэтому просто давайте начнем ловить моменты, сделаем вместе больше красивых фотографий, меньше заваленных горизонтов и да пребудет с нами сила!